Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Hilton Dalaman’da ‘Her Nefeste Mutluluğunuz’ için her şey düşünüldü

02.09.2021

Doğa, spor, müzik, jazz, dans, iyi yaşam, gastronomi ilgi alanımıza göre her konuda atölye çalışmaları, söyleşiler ve etkinlikler ile dolu hafta sonları Eylül ayında da Hilton Dalaman’da devam ediyor.  


Antik Karia ve Likya uygarlıklarının keşişim noktasında yer alan İndus Nehri’nin bugünkü adıyla Dalaman Çayı’nın kıyısında konumlanan Hilton Dalaman, hem doğası hem de tarihi güzelliklere yakınlığı ile hafta sonu kaçamaklarınızı taçlandırıyor. İster tamamı havuzla çevrili, kendilerine ait özel iskelesi ve bahçesi bulunan ‘Göl Evleri’nde ister ‘Resort’ bölümünde konaklayın ‘her nefeste mutluluğunuz’ için Hilton Dalaman’da her şey düşünülmüş. 
650 metre uzunluğundaki özel kum plaj, gün boyunca özel servis almak isteyen misafirler için tasarlanmış sahil Gazebo evleri, açık büfenin yanısıra sakin bir yemek isteyenler için iddialı lezzetleri ile 6 farklı a’la carte restoran, aquapark, tenis kortları, çocuk kulübü, mini çiftlik, 6000 m2 alana yayılan spası ile tatilin olmazsa olmazları en konforlu şekilde Hilton Dalaman’da hizmetinizde…    


6