Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen'nin ayrılık nedeni belli oldu

01.08.2021

Umut Evirgen ile oyuncu Melisa Şenolsun, geçen yıl yeni bir aşka yelken açmıştı. İlişkilerinin sürpriz bir şekilde bittiği ortaya çıkmıştı. Ayrılık nedeni; iddiaya göre Umut Evirgen'in eski sevgilisi Tuba Büyüküstün'e attığı mesaj!


Tuba Büyüküstün birlikteliğiyle medyatik olan işletmeci Umut Evirgen'in, üç yıl aşk yaşayıp 2020'de ayrıldığı eski sevgilisini unutamadığı iddia edildi. Büyüküstün'le geçtiğimiz yıl ayrıldıktan sonra kalbini bir başka oyuncu Melisa Şenolsun'a kaptıran Evirgen'in bu ilişkisi de hüsranla bitti.


Ayrıldıkları konuşulan ikiliden Melisa Şenolsun'un yakın çevresinden edinilen bilgiye göre Umut Evirgen, eski aşkıyla dost kalarak görüşmeye devam etti.


Takvim gazetesinin haberine göre; 31 yaşındaki ünlü işletmeci, Kurban Bayramı'nı kutlamak için 39 yaşındaki güzel Tuba Büyüküstün'e mesaj attı.


Daha sonra Büyüküstün'den karşı cevap geldi. O sırada Umut Evirgen'in yanında olan Melisa Şenolsun ise bu mesajı gördü.Evirgen, sevgilisine "Ne var bunda, dostça bayramını kutladım. Çocuklarını sordum. Hepsi bu kadar" dese de Melisa Şenolsun kriz çıkardı.Sevgilisinin, üç yıl geçirdiği eski aşkı Tuba Büyüküstün'le görüşmeye devam etmesini sineye çekmeyen 24 yaşındaki oyuncu, ilişkiyi bitirmeye karar verdi.

2