Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

'Watsons Türkiye Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri' gecesinde yıldızlar geçidi

30.07.2021

7. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri, cemiyet hayatından birçok ünlü isim, basın mensubu ve influencerın katılımıyla geçtiğimiz akşam Swissôtel The Bosphorus - Istanbul’da düzenlenen ödül töreninde sahiplerini buldu. Bu özel gecede 7 farklı kategoride ödül alan ünlü isimler Tuba Ünsal, Derya Uluğ, Enis Arıkan, Hakan Akkaya, Müjde Uzman, Begüm Onbaşı ve Haldun Dormen oldu.


İrem Derici

 

Türkiye’de güzellik ve kişisel bakım sektöründe trendlere yön veren ve ilklere imza atan Watsons Türkiye’nin, bu yıl yedincisini düzenlediği Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri ödül gecesinde yılın en iyi ürünleri ve başarıları, güzellikleri ve stilleri ile öne çıkan ünlü isimler ödüllendirildi.


Haldun Dormen

 

Güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin “en iyi”lerinin belirlendiği 7.Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde, 25 farklı kategoride 125 aday ürün müşteriler, influencerlar ve basın mensupları tarafından oylandı. 1 milyona yakın oy kullanılarak belirlenen ve kategorilerinde en çok oy alan ürünler “Yılın En İyi Ürünü” olmaya hak kazandı.


Hakan AkkayaCem Demiröz, Mete Yurddaş 

 

Çağla Şıkel ve Emre Kınay’ın sunumuyla gerçekleşen ödül töreninde ikilinin arasında yaşanan birbirinden eğlenceli diyaloglar davetlilere keyifli anlar yaşattı. Derya Uluğ


Ödül töreni gecesinde yılın en iyi ürünleri ödüllerinin sahibi olurken; başarıları, güzellikleri ve stilleri ile dikkat çeken ünlü isimler de 7 farklı kategoride ödülleriyle buluştu. Müjde Uzman “En Güzel Cilt Ödülü”, Tuba Ünsal “En Güzel Göz Ödülü”, Derya Uluğ “En Güzel Saç Ödülü”, Enis Arıkan “En Güzel Gülümseme Ödülü”, Hakan Akkaya “En Stil Erkek”, Begüm Onbaşı “İlham Veren Kadın” ve Haldun Dormen “Sonsuz Başarı” ödülünün sahibi oldu. Müjde Uzman geceye sevgilisi Oğuzhan Uğur ile katıldı.


Aslı Kızmaz

 

Pek çok ilke imza atılan ödül töreninde birbirinden eğlenceli ve etkileyici performanslar davetlileri büyülerken tören ilk kez Filarmoni Orkestrası eşliğinde gerçekleştirilen bir ödül töreni olma özelliğiyle de beğeni topladı. Gecede kazananlara ödüller eşsiz bir müzik şöleniyle verildi.


Müjde Uzman, Oğuzhan Uğur

 

Watsons’ın Sürdürülebilir Yaşam misyonunun çevresel ekseni kapsamında TEMA Vakfı iş birliğiyle  her davetli adına TEMA Vakfı’na bir adet fidan bağışlandı. Toplumsal sürdürülebilirlik ekseninde ise kadınların iş hayatına ve ekonomiye katılımlarının artırılması için teşvik edici olmak amacıyla bu yıl ilk defa ödül kategorilerine bir yenisi eklendi. Kadın çalışan oranı en yüksek olan ve Watsons adına üretim yapan firmalar ödüllendirilmeye başlandı.

 

1