Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri'ne katılan Deryağ Uluğ'dan aşk hayatına dair dobra açıklamalar

30.07.2021

Geçtiğimiz akşam Swissotel'de düzenlenen Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri töreni ünlü isimlerin katılımıyla renkli anlara sahne oldu.


Gecede 'En Güzel Saç Ödülü'ne layık görülen güzel şarkıcı Derya Uluğ, tören öncesi basın mensuplarıyla samimi bir sohbet gerçekleştirdi. 


Müzik yaşamından özel hayatına tüm soruları içtenlikle yanıtlayan Uluğ, özellikle aşk hayatıyla ilgili dobra açıklamalar yaptı.
İşte Uluğ'un röportajından ana başlıklar ve muhteşem röportajın görüntüleri;


*Günlük yaşamımda makyaj yapmamayı tercih ediyorum. Sahneye falan çıktığımda da daha fresh ürünler tercih ediyorum makyaj için. Bir rimel, bir allık, bir parlatıcı bana yetiyor. 


*Yeni şarkımla ilgili çok güzel geri dönüşler alıyorum. Gittiğimiz her yerde şarkımızın duyulması beni çok mutlu ediyor. Bu bir ekip işi sonuçta. Hep birlikte çok uzun süre çalıştık ama değdi. Çok şükür çok iyi gidiyor şuan.
*1.5 yıl sonra konserlere başlamak, sahnelerde olmak çok güzel. Tabi verilen bu uzun aranın ardından önümüzde çok yoğun bir konser programı oluştu. İnşallah bir aksilik olmaz, herkes pandemi kurallarına riayet eder ve tekrar kapanma gibi bir durum söz konusu olmaz. Böyle bir durum gelişmedikçe biz sahnelerde olacağız. 


*Parmağındaki yüzüğü gören muhabirlerin Asil Bey evlilik mi teklif etti sorusuna 'Henüz bir evlilik teklifi gelmedi' diye Uluğ,  aşk hayatı ile ilgili "Bu parmağımdaki yüzük öncesi diyelim. Ön hazırlık safhası yani :) Evlilikle ilgili şuan önümüzde belirlediğimiz bir tarih yok. Pandemi bir bitsin, normale bir dönelim ondan sonra bakacağız. Tab iki her ilişkinin inişleri çıkışları oluyor, bizim ilişkimizin temelleri birbirimizi ve kendimizi tamamlamaktan geçiyor. Allah da bozmasın çok iyi anlaşıyoruz. Bir arada her anlamda çok mutluyuz."  dedi.


İşte Quality farkıyla o renkli röportaj;
2