Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Doppelherz Türkiye'den 100. yıla özel davet

29.07.2021

Bu yıl 100. yılını kutlayan Almanya’nın  bir numaralı vitamin ve mineral markası Doppelherz Türkiye, Bodrum ‘Vitaminde 100 Yıllık Alman Kalitesi’ etkinliği gerçekleştirdi.


Aylin, Ayşe Yılmaz, Sema Özer 


Doppelherz Türkiye’nin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte cemiyetin önde gelen isimleri ile değerli eczacılar Adile Özdağ, Saadet Akcan Şahin, Sema Uysal Zeybek, Cem Ayhan ve Ayşenur Dilmen  Bodrum Galia'da bir araya geldiler. Etkinlikte sağlıklı ve dengeli yaşam ile birlikte ‘Sağlığımızı ve Bağışıklık Sistemimizi Destekleyen Takviyeler’ konuşuldu. Gecede katılımcılara  soru cevap ve bilgilendirme konuşmaları yapan eczacılar;


Sitare Kalyoncuoğlu


''Sağlıklı olmanın yolu dengeli beslenmek, egzersiz yapmak, düzenli uyku saatlerine sahip olmak ve hücre yenileyen, onaran, metabolizmayı güçlendiren takviyeleri doğru kullanmak gibi yaşam kalitesini koruyan ve sürdüren bir  yaşam tarzını benimsemekten geçiyor. Aynı zamanda vücudumuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri kullanmak bağışıklık sistemimizi güçlendiriyor. 


Saadet Akcan Şahin, Demet Eryılmaz, Cem Ayhan,  Adile Özdağ, Sema Uysal Zeybek


Covid-19 salgını ile mücadelede hepimizin bildiği üzere bağışıklığı güçlü tutmak en önemli koruyucu yöntemlerden biri. Güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmak için ise VİTAMİN kullanmak oldukça önemli. Geçtiğimiz 2 yıldan bugüne kadar yaşadığımız bu zor dönemden hep birlikte minimum zararla çıkmak için bilinçli hareket etmek ve mutlaka bağışıklık sistemimizi koruyan, güçlendiren vitamin takviyelerini düzenli olarak kullanmak gerekiyor. 


Kardelen Acar


70’den fazla ülkede 300’den fazla ürün çeşidiyle eczanelerde satılan Almanya’nın 1 numaralı vitamin ve mineral markası Doppelherz’in ürün skalasında kendinizi gün boyu zinde hissetmek ve güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmak için ihtiyacınız olan takviyeleri bulabilirsiniz.'' diyerek konuklara detaylı bilgiler aktardılar. 

1