Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Banu Noyan’ın ilk kitabı 'Biraz Söz Dinle' çıktı

11.07.2021

İletişimde marka olan Banu Noyan, ilk kitabı “Biraz Söz Dinle” ile okurlarla buluştu. 


50 bin adet basılan ve satışa çıktığı gün 7. baskısını yapan “Biraz Söz Dinle”, Banu Noyan’ın iş ve hayat deneyimlerini harmanladığı bir ‘yaşam’ kitabı olarak raflardaki yerini aldı.


Ulusal ve uluslararası organizasyonların, güzellik yarışmalarının ve moda gösterilerinin koreografisini yapan Banu Noyan; yılların birikimi olan deneyimlerini her yaştan okura sunduğu “Biraz Söz Dinle” isimli ilk kitabına imza attı. 
A7 Kitap tarafından yayımlanan ve çıktığı gün tükenen kitabıyla Banu Noyan; kadın erkek ilişkilerinden iş hayatındaki iletişime, annelik/kadınlık halleri üzerinden erkeklere yönelik tavsiyelere kadar hayata dair pek çok konuda fikrini cesur bir şekilde kaleme aldı. 


Zaman zaman hayata dair sevdiği hikâyeleri ve sözleri de aktardığı kitabında Yıldırım Mayruk, Haldun Dormen, Cemil İpekçi, Neslihan Yargıcı, Müge Anlı, Çiğdem Tunç, Emre Kınay, Cem Özer, Seda Akgül, Armağan Çağlayan, Şenay Akay, Özge Ulusoy gibi sanat, moda ve televizyon dünyasının sevilen isimleri de kitapla ilgili görüşlerine yer verdi. 


4