Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Arena İstanbul'da lüks ve konfor içerisinde bir çekim macerası

07.07.2021

Arena  İstanbul’ 750 m2  alanı  ile  İstanbul’un  en büyük  stüdyolarından biri olarak Necmettin Ercan tarafından Seyrantepe’de hizmete açıldı! 


15 yıllık birikimin sonucunda müşterilerine neyi, ne zaman, nasıl istediklerinin birikimi ile kurulan mekan dikkatleri üzerine çekiyor. Arena İstanbul’un düz girişi araçların kolaylıkla içeriye girmesini sağlamakta, bu da gelen misafirlere büyük bir artı sağlıyor. 


Birbirinden bağımsız iki ayrı sonsuz fona sahip olan Arena İstanbul’ da birinci fon; 13 metre genişliğinde 7,5 metre derinliğinde. İkinci fon ise 6 metre genişliğinde 4,60 cm derinliğinde. Ayrıca birden fazla Setup oluşturulabilecek toplam 30 metre uzunluğunda duvarlar mevcut. 


Celebrity çekimleri için özel olarak tasarlanmış sanatçı odasında saç makyaj masası, saç yıkama ünitesi, tuvalet ve duş yer almakta.
Tüm fotoğraf ve video çekimleri için özel tasarlanan stüdyoda en ince ayrıntılar  düşünülmüş. Otel tadında wc’lerinden, seyyar soyunma kabinlerine; üçer metre uzunluğunda bir adet gün ışığı bir adet beyaz ışık olmak üzere iki adet saç makyaj masası bulunmakta. Çekim esnasında da işlerinizi organize edebileceğiniz,  görüşmelerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz toplantı odası mevcut.Stüdyoda sosyal alan son derece geniş ve keyifli olup yeme içme alanı oldukça ergonomik olarak tasarlanmış. Bar taburelerinden kahve masalarına, yemek alanından dinlenme yerlerine kadar incelikle tasarlanan Arena İstanbul’ da misafirlerin konforu özellikle düşünülmüştür. 

6