Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Op. Dr. Ercan Demirbağ, gençlik aşısı ile ilgili merak edilenleri Quality'e anlattı

02.07.2021

Lise öğrenimini Konya Meram Fen Lisesi’nde tamamlayan Op. Dr. Ercan Demirbağ, 1996 yılında birincilikle Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdi. SSK Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisası yapan Demirbağ, estetik cerrahi, el cerrahisi ve medikal estetik uygulamalarıyla sektörün tercih edilen isimlerinden oldu.


Kliniğinde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi’nin ilgi alanına giren ameliyatlı ve ameliyatsız her türlü işlemi dünyada en son teknikleri kullanarak yapan ünlü cerrah, şu sıralar çok revaçta olan ‘Gençlik Aşısı’ ile büyük rağbet görmekte. Gençlik aşısının günümüzde yaşlanmaya karşı uygulanan en etkili yöntem olduğunun altını çizen Demirbağ, ‘Yaşlanma sürecini yavaşlatmak için uygulanan bir yöntem. 20 yaş üzerindeki tüm cilt tiplerine uygulanabiliyor. En sık yüz, boyun, el ve dekolte bölgeleri tercih ediliyor. Gençlik aşısı hastanın cilt yapısı ve ihtiyacına göre uygulanıyor. İnce iğnelerle yapılan enjeksiyon işleminin ardından ilk haftanın sonunda cilt canlı, parlak ve genç bir görünüme kavuşuyor’ diyor.
Meme estetiğinde gerçekleştirdiği operasyonlarla da adından söz ettiren Op. Dr. Ercan Demirbağ başarısının sırrını şu cümlelerle anlatıyor; “Burada en önemli unsur, ideal memenin ‘kişiye özgü’ bir kavram olmasıdır. Ameliyat öncesi hastanın istek ve beklentileri, tam ve doğru olarak analiz edilir. Sonrasında kişiye özgü kilo, boy, omuz ve göğüs kafesi genişliğini de dikkate alarak gerçekleştirilen başarılı bir ameliyat ile ideal meme formuna kavuşuruz.” 


Hedefinin yurt içi ve yurt dışında bilinirliğini arttırmak olduğunu söyleyen Demirbağ, dünyadaki son teknikleri ve bilimsel verileri takip ederek her zaman mesleğini en iyi şekilde icra etmek istediğinin altını çiziyor.


16