Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

‘SM Nöropsikiyatri’ Doctor Center’de

05.05.2021

Nöroloji konusunda ülkemizin önde gelen tıp doktorlarından biri olan Prof. Dr. Serdar Dağ, birçok özel hastanede görev yaptıktan sonra, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’ndeki Reasürans Han’ın bir bloğunu ‘DC Center’ adı ile hizmete sokmuştu. Doctor Center, farklı branşlarda 36 doktorun sağlık hizmeti verdiği bir kurum.    


Rahmetli Cumhurbaşkanlarımızdan Turgut Özal’ın doktoru olarak tanıdığımız, Dr. Cengiz Aslan, Prof. Dr. Serdar Dağ ve Prof. Dr. Mansur Beyazyürek bir araya gelerek, DC Center’de Nöropsikiyatri bölümü açma fikrini geliştirmiş ve gerekli çalışmalara başlamıştı. Ne yazık ki Şubat ayında Dr. Cengiz Aslan’ı kaybettik. Prof. Dr. Serdar Dağ ve Prof. Dr. Mansur Beyazyürek, Cengiz Aslan’ın anısına bu kliniği devam ettirme kararı aldı ve ekipleri ile birlikte SM Nöropsikiyatri’de hastalarını tedavi etmeye devam ediyor.  
Serdar ve Mansur hocalarımız Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmete soktukları;  Nöroloji, Psikiyatri ve Nöroşirurji tedavilerini bir arada sunan SM Nöropsikiyatri kliniğinde, tüm Nörolojik, ve Psikolojik testleri,  Beyin Haritası, TMS tedavisi, Beyin Elektrosu, Laboratuvar hizmetleri ile hastalığın teşhis, tedavi ve cerrahi müdahalelerini yapmaya devam ediyorlar 

16