Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 143. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Radisson Blu Hotel Vadistanbul misafirlerine şıklık, konfor ve lüksü bir arada sunuyor

01.05.2021

Artaş İnşaat ve Evyap ortaklığıyla İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezi olarak Ayazağa’da hayata geçirilen Vadistanbul yaşam kompleksinin bünyesinde yer alan Radisson Blu Hotel, modern yapısı ve stil sahibi lüks tasarımıyla dikkat çekiyor. 


286 yatak kapasiteli otelde şehir ve orman manzaralı 193 oda bulunmakta. Bunun yanı sıra tümü son teknoloji ile tam donatılmış 7 adet gün ışığı alabilen şehir ve orman manzaralı toplantı ve 1.000 kişilik balo salonu ile büyük ölçekli düğün, toplantı ve kongre organizasyonlarına ev sahipliği yapan Radisson Blu, modern dizaynıyla öne çıkan 2.300m’lik orman manzaralı SPA’sı ile misafirlerine haftanın yorgunluğunu atabilecekleri bambaşka bir deneyim sunuyor. 
Otel, Maslak, Levent ve Kağıthane’ye olan yakınlığı ve İstanbul Havalimanı’na yalnızca 30 km mesafede bulunan konumu ile iş amaçlı seyahat edenlerin de tercih sebebi oluyor. Pandemi sürecinden bu yana faaliyetlerine ara vermeden devam eden hotel, Covid-19’a karşı dünyanın lider gözetim ve denetim kuruluşu SGS ile işbirliği içinde olup ‘Radisson Hotels Güvenlik Protokolü’ adlı derinlemesine dezenfeksiyon programını uyguluyor.


6