Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 143. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Arkadaşı Burak Sergen'in son sağlık durumunu aktardı

20.04.2021

Yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören Burak Sergen'in son durumu! Duruşma sonrası arkadaşı konuştuKoronavirüs ile savaşan ünlü oyuncu Burak Sergen, eski eşi Işıl Sergen'in kendi soyadını kullanmaması için dava açmıştı. O davada yeni bir gelişme yaşandı. Usta oyuncunun yakın dostu tanık olarak dinlenirken Burak Sergen’in sağlık durumuyla alakalı son durumu açıkladı.60 yaşındaki usta oyuncu Burak Sergen, Işıl Sergen ile olan 19 yıllık evliliklerini yaklaşık üç yıl önce anlaşmalı olarak sonlandırmıştı. Evliliklerinin bitirmelerinin ardından, eski eşine Sergen soyadını kullanması için önce izin verdiğini belirten ünlü oyuncu, "Artık buna rızam yoktur" demişti.


SOYAD DAVASI


Sergen, "Aramızda husumet oluştu. Soyadımı kullanması, özel ve sosyal hayatımda soruna yol açacaktır" diyerek Aile Mahkemesi'ne başvurmuş ve dava açmıştı. Gizlilik kararı aldırılan dava görülmeye devam etti.


TANIK DİNLENDİ


Bugün Aile Mahkemesi'nde basına kapalı olarak görülen davada, Burak Sergen'in yakın dostu tanık sıfatıyla dinlendi. Ünlü oyuncunun neden soyadını kullanmak istemediğini mahkeme huzurunda tekrarlayan tanık çıkışta Koronavirüsü ile mücadele eden tedavisi yoğun bakımda devam eden Burak Sergen'in sağlık durumu ile alakalı bilgi verdi.


SAĞLIK DURUMUNU AKTARDI


Ünlü oyuncunun tedavisinin hala yoğum bakımda devam ettiğini, durumunun ciddiyetini koruduğunu fakat olumsuz bir durum gerçekleşmediğini aktardı. Yakın dostu olan tanık ayrıca Burak Sergen'in tedavi sürecinde çok sıkıldığını, bunaldığını ve bu sebepten dolayı doktorların ünlü oyuncuyu entübe edip etmemek arasında kararsız kaldıklarını dile getirdi.

2