Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 143. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Kupa Canavarı fastPay Wildcats, Fenerbahçe'yi yenerek LoL’de Şampiyon oldu

18.04.2021

Kupa Canavarı fastPay Wildcats Dünyanın ve Türkiye’nin en prestijli, en değerli ve en pahalı liglerinden olan LoL’de Şampiyon oldu.


Geçen seneyi 44 Kupa ve Şampiyonluk ile kapayan “Kupa Canavarı” fastPay Wildcats, 2021 yılının 36. Kupa ve Şampiyonluğunu dün oynanan League of Legends Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi (VFŞL) Final Maçlarında 1907 Fenerbahçe’yi 3-1 yenerek kazandı. 
Yarı finalde Galatasaray'ı “reverse sweep” ile 2-0’dan 3-2 yenen fastPay Wildcats, finalde 1907 Fenerbahçe’yi 1-0’dan 3-1 yendi.  Final serisinin MVP’si ise fastPay Wildcats üst koridoru olan “starscreen” Soner Kaya oldu.


Bugün offline (fiziksel) olarak Riot Games eSpor Sahnesinde oynanan fastPay Wildcats, final maçlarını Youtube ve Twitch’den toplam 853.000 kişi izleyerek LoL yayın izlenme anlamında önemli bir rekora imza atıldı.
fastPay Wildcats VFŞL’de yılın en iyi ödüllerinde verilen 10 ödülden "en iyi koç ekibi, en iyi üst koridor, en iyi ormancı, en iyi destek ve en çok gelişen oyuncu" olmak üzere 5 ödül kazandı. 

3