Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 143. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Savaşçı dizisinin sevilen oyuncularıyla çok özel röportajlar Kamera Arkası'nda

16.04.2021

Sunuculuğunu Beyza Şekerci’nin, prodüksiyonunu ise FOX İç Yapımlar’ın deneyimli ekibinin üstlendiği “Kamera Arkası”, her hafta sinema ve televizyon dünyasındaki gelişmeleri gündeme getirmeye devam ediyor.


“Kamera Arkası”nda bu hafta, 5. sezonuyla FOX ekranlarına dönüş yapan “Savaşçı” dizisinin sevilen oyuncuları Murat Serezli, Ali Tarık Fındık ve Serkan Kuru ile gerçekleştirilen çok özel röportajlar yer alacak.  Dizinin başarılı oyuncularıyla yapılan röportajlar renkli anlara sahne olacak. 


Ayrıca, programın “Yakından Tanıyalım” bölümünün bu haftaki yıldızı, “Son Yaz”da Yağmur karakterine hayat veren sevilen oyuncu Hafsanur Sancaktutan olacak. Başarılı oyuncu, oyunculuk ve özel dünyası hakkında verdiği samimi röportajı ve hiç bilinmeyen yönleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak. 


Son olarak izleyiciler, “Sen Çal Kapımı” dizisinin sevilen oyuncularından Çağrı Çıtanak’ın sinema dünyasındaki favorilerini yakından tanıma şansı elde edecekler. 


Bunların yanı sıra, sinema dünyasından en yeni projeler, en son haberler ve çok daha fazlası bu Cumartesi saat 12.15’te FOX’un “Kamera Arkası” programında!

3