Nisan sayımız çıktı! 


Dergimizin 142. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

İpekyol, ilkbahar-yaz koleksiyonu ile yeni mevsimi karşılıyor

22.03.2021

Feminen ve modern tasarımları eşsiz silüetlerde buluşturan Ipekyol İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu, dalgaların dinginliğine, tuz kokan eşsiz meltemlere gönderme yapan seçkisi ile mevsimi selamlıyor. Koleksiyonun ana parçaları ise, yeni mevsimin kapılarını aralayarak romantik bir etki bırakıyor. 


Uzaktan yansıyan güneşin ışık oyunları ve doğanın yeni mevsime uyanışını simgeleyen onlarca kuş melodisinin keyif veren frekansı… Doğayla diyalog halindeki renklerinden ilham alan Ipekyol İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu, yeni sezonun yükselen tasarımlarını sunarak, şehrin sokaklarına ve hatta kumsallara, geceye ve gündüze uyarlanarak yepyeni ufuklara doğru yelkenlerini açıyor.  


Kıyı şeridine doğru inmeden önce, şehrin ortasındaki yeni mevsime eşlik edecek rahat ve bir o kadar modern parçalar, yükselen sezonun öncü parçaları arasında yer alıyor. Ilıyan havalara dökümlü formuyla eşlik eden geniş kesimli pantolonlar, oversize gömlekler ve bele vurgu yapan ceketlerle feminen ruhunu ortaya koyuyor. ‘’Denim on denim’’ frekansına bürünen jean gömlekler ve straight jean’ler 90’larda yükselen bu trendi günümüze adapte ediyor.  
Ipekyol kadınının kusursuz stiliyle tamamlanan camel rengi trençkotlar, sırt detayındaki dantel & pili oyunlarıyla şıklığınıza son noktayı koyuyor. Bu dikkat çeken parçaya eşlik eden aynı tondaki pantolonlar ise casual bir kompozisyon yaratıyor. Sıcak iklimlere şaşırtıcı bir şekilde uyum sağlayan boyfriend ceketler, şortlar ile hem gündüz hem de gece dikkatleri üstünüze çekecek bir kombin sunuyor. 


Yeni mevsim ruhunu iyiden iyiye hissettirecek parlak renk kodları ve desenleriyle ön plana çıkan Ipekyol İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu’nda, soyut desenlerden ilham alan uçuşan elbiseler ve etekler dekoratif yaz portresini gün yüzüne çıkarıyor. Country stili romantik bir şekilde yansıtan pötikare desenli maksi sarı elbiseler ve vazgeçilmez bir klasik haline gelen puantiye desenli elbiseler, çabasız yaz görünümlerini zarif ve havadar gösteren parçalar arasında yerini alıyor.  


Gökyüzünün mavi-beyaz denklemine eklenen turuncular, drape detaylı mini etekler ve buna eşlik eden naif askılı bluzlar veya balon kollu bluzlar ile sıcak yazı karşılıyor. Çizgi ve desenlerin bir arada kullanıldığı tunikler ise belden itibaren açılacak düğmelerle palazzo pantolon veya pili detaylı etekler ile net stilini ortaya koyuyor. Gardırobunuzun yıldızı olmaya aday non-denim beyaz tulumlar veya sunkissed bronzluğunuza eşlik edecek haki renkli tulumlar tek parça ile göz alıcı bir silüet sunuyor.  


Mevsimin ve doğanın renklerinden ilham alan Ipekyol İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu, naif beyazlar, ekrular, siyahlar, cameller ile ana renk kartelasını oluştururken, sıcak tarçın tonları, hakiler, sarılar, turuncular, morlar, lilalar, pembeler, pudra maviler ve saks maviler ile  heykelsi duruşu kusursuzca harmanlayan bir renk seçkisi yaratıyor.  
5