Nisan sayımız çıktı! 


Dergimizin 142. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

NetWork’ten şehre hayat veren koleksiyon

17.03.2021

NetWork, İlkbahar/Yaz 2021 sezonunu şehir yaşamının özlenen ritmini güçlü bir stil ve birliktelik ruhu üzerinden yansıttığı iddialı koleksiyonuyla karşılıyor.


“Social NetWork” mottosu ile gerçekleştirdiği iddialı İlkbahar/Yaz 2021 kampanya çekimi ile marka; şehrin yaşayan mekanlarında, bir arada geçirilen keyifli vakitlere gönderme yapıyor. NetWork erkeğinin güçlü duruşunu yansıtan marka, günün her saati, her okazyona cevap veren dinamik bir koleksiyon sunuyor.


Saks mavisi, fıstık yeşili, hardal sarısı gibi canlı renklerin yanı sıra beyaz, ekru, kahve ve haki gibi natürel tonların geniş yer kapladığı koleksiyonda; yüksek kaliteli kumaşlar ve kusursuz kalıplar öne çıkıyor. Mevsimin enerjik ruhunu simgeleyen ceket pantolon takımları doğa desenli gömleklerle tamamlanırken, grafik desenlerin hakimiyetindeki tişörtler, renkli şort ve denim pantolon modelleri ile rafine bir şıklık vadediyor. Doğal dokularıyla dikkat çeken trikolar jogger pantolonlarla buluşurken, cep detaylarıyla hareketlendirilmiş ceketler ve cool silüetlere davetiye çıkaran trençkotlar stil sahibi görünümlere imza atıyor. 

5