Nisan sayımız çıktı! 


Dergimizin 142. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Eda Taşpınar köpek balıklarıyla yüzdü

07.03.2021

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren sosyetik güzel Eda Taşpınar, Meksika tatiline devam ediyor. Taşpınar, dün Meksika-Cancun'da 25 metre derinliğe dalarak köpek balıklarıyla yüzdü. Sosyetik güzel, o anları da takipçilerinin beğenisine sundu.


Dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgını nedeniyle uzun süredir yurt dışı planlarını askıya alan Eda Taşpınar, pandemi kurallarının gevşetilmesinin ardından Taşpınar, geçtiğimiz günlerde soluğu Meksika'da aldı. Tulum'un ardından Cancun'a giden Taşpınar, denizin ve güneşin keyfini çıkarıyor. Doğayla iç içe vakit geçiren 41 yaşındaki sosyetik güzel, tatilinden kesitleri de sık sık Instagram hesabından yayınlıyor.
Taşpınar son olarak 25 metre derinliğe inerek köpek balıklarıyla yüzdüğü anları paylaştı. Ünlü isim, yayınladığı bu fotoğrafa, "As¸agˆıya inmeye bas¸ladıgˆım anda kabullenis¸ bas¸lar bende. Burası onların du¨nyası, onların kuralları gec¸erli.. Ne yapacaklarına onlar karar verirler, aslında ikili ilis¸kilerle hic¸ bir farkı yok. C¸u¨nku¨ kars¸ınızdakinin hareketleri hic¸ bir zaman sizin kontrolu¨nu¨zde degˆildir aslında. I·nsanogˆlu kontrolu¨ sever, elinde oldugˆunu bilmek ister fakat hayat bize s¸u gu¨nlerde o¨gˆretti ki kontrol bir illüzyon. Yas¸ama gu¨ven, sana ihtiyacın olanı o zaten yollar. Aslında bu kadar basit. Kabullen. Korkutucu olmaları gerekirken o du¨nya o kadar sakin ki aslında. Ögˆrenilecek c¸ok s¸ey var..." notunu düştü.

2