Nisan sayımız çıktı! 


Dergimizin 142. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Avon, 'Dünyanın En Etik' şirketlerinden biri oldu

05.03.2021

Dünyanın önde gelen güzellik şirketlerinden Avon, iş süreçlerinde insana, doğaya, topluma ve sürdürülebilirliğe yönelik gösterdiği özen ve yaptığı yatırımlarla dünyanın en etik şirketleri arasında yerini aldı. Avon, iş hayatının en saygın ödüllerinden biri olan ‘Dünyanın En Etik Şirketi’ unvanını aldı. 


Avon, dünyanın en iyisi değil, Dünya İÇİN çalışan en iyi güzellik grubu olma vizyonu doğrultusunda yaptığı çalışmalarla Dünyanın En Etik Şirketi sıralamasında yer aldı. İş dünyasının saygın kuruluşları arasında yer alan Ethisphere Enstitüsü’nün her yıl düzenlediği ve bu sene 22 ülkeden 47 farklı alanda toplam 135 kuruluşa yer verdiği Dünyanın En Etik Şirketleri sıralamasında Avon, toplumsal fayda odaklı yaklaşımlarıyla bu unvana layık görüldü.      


Dünya için çalışan en iyi güzellik grubu

Avon Türkiye Genel Müdürü Orkun Gül yaptığı açıklamada; “Dünyanın En Etik Şirketlerinden biri olarak listelenmekten gurur duyuyoruz. Amacımız önce ve her zaman toplumsal faydaya odaklanmak. Bu doğrultuda da her yıl 100 milyon kadının hayatına dokunmayı hedefliyoruz. Dünya İÇİN çalışan en iyi güzellik grubu olma vizyonumuz doğrultusunda iklimle mücadele ediyor, hayvanları korumak ve sürdürülebilir, daha güzel bir dünya oluşturmak için tüm kaynaklarımızı kullanıyoruz. Tüm bunların yanı sıra bizi biz yapan eşit ve adil bir hayat kurmak amacıyla da yıllardır kadınların karşı karşıya kaldıkları engel ve sorunlarla mücadele ediyor, onlara her alanda destek olmak için çalışıyoruz. Pozitif sosyal ve çevresel etki sağlamak, çalışanlar için güvenli, kapsayıcı bir ortam yaratmak ve tedarik zinciri boyunca insan haklarını desteklemek için çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü kadınlar için daha iyi bir dünyanın herkes için daha iyi bir dünya olduğuna inanıyoruz” dedi.


13