Mart sayımız çıktı! 


Dergimizin 141. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Romina’nın ‘Sevgin Yalan’ isimli ilk single'ı çıktı

23.02.2021

Söz ve müziği Romina’ya ait “Sevgin Yalan” adlı şarkı, 22 Şubat Pazartesi günü İskender Paydaş Prodüksiyon etiketi ile dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sunuldu.


Küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenen Romina, bu tutkusunun yanı sıra eğitimini aldığı mesleği psikologluk ile birlikte yeni kariyerine söz ve müziği kendisine ait “Sevgin Yalan” şarkısıyla “merhaba” dedi. Uzun zamandır müzikle ilgilenen, şarkı sözleri yazıp besteler yapan Romina, ilk single çalışması ‘Sevgin Yalan’ ile profesyonel müzik dünyasına adım attı. 
İSKENDER PAYDAŞ’TAN BÜYÜK DESTEK

Psikologluk mesleğinin yanı sıra müzik sektörüne de geçiş yapan Romina, ilk şarkısında Türkiye’nin önde gelen aranjörlerinden İskender Paydaş’la çalıştı. Paydaş, aynı zamanda Romina’nın video klibinde de rol aldı. 


Azeri şarkıcı Romina’nın yeteneğini keşfeden ve 1 sene boyunca stüdyo çalışmaları ile destekleyen İskender Paydaş, önümüzdeki zamanlarda gerçekleşecek farklı projeler için de kolları sıvadı. Efektleri Mustafa Vangöl ve Ercan Küçük tarafından yapılan klip, dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sunuldu. 


2