Mart sayımız çıktı! 


Dergimizin 141. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Huawei’nin ses ürünleri uluslararası basından ödül almaya devam ediyor

06.02.2021

Huawei FreeBuds Pro, FreeBuds 3 ve Freelace Pro ses ürünleri, uluslararası basından ödül almaya devam ediyor. Android Authority, Android Central, Android Headlines, Tech Advisor, Pocketnow ve Stuff yayınları, bu ürünleri en beğendikleri kulaklıklar arasında gösterdi. 


Huawei’nin en gelişmiş tam kablosuz kulaklığı olan FreeBuds Pro’yu değerlendiren Android Authority, “İyi bir ses kalitesi, etkili ANC, mükemmel pil ömrü ve çift cihaz bağlantısının peşindeyseniz, FreeBuds Pro'ya bir şans vermelisiniz” yorumunda bulundu. Android Central ise değerlendirme yazısında, “Huawei FreeBuds Pro, mükemmel ses kalitesi, tam özellikli gürültü engelleme işlevi ve uzun pil ömrü ile sezgisel hareket kontrolleri sunuyor” diyerek ürünün en yeni özellikleri ön plana çıkarttı.  Pocketnow yayını “Kulak içi kulaklık başlıkları olduğundan, onları iyi oturan silikonla takmak, dış sesin çoğunu engelliyor. Bununla birlikte, FreeBuds Pro, bu özel kablosuz ANC kulaklık sınıfında rakipsiz olan bir düzeyde aktif gürültü engelleme sunuyor” derken Stuff da “Çok daha iyi ses kalitesi için iki 11 mm sürücü barındıran FreeBuds Pro, her zaman kulaklıklarda aradığımız dinamizmini kaybetmeyen çekici orta tonlar ve bas ile hoş ve net ses çıkarıyor” açıklamasını yaptı. 


FreeBuds 3’ü de inceleyen Android Authority, “Harika bir çift kulaklık isteyen Huawei akıllı telefon kullanıcıları için FreeBuds 3 bariz bir öneri. Sesleri harika, kullanımı zevkli ve kılıf daha uzun pil ömrü sağlıyor” dedi. 


Freelace Pro’yu değerlendirmeye alan Android Headlines, “Konu Huawei FreeLace Pro olduğunda şikayet edecek pek bir şey yok. Takması mükemmel, ağır değil ve rahat. ANC gerçekten iyi çalışıyor, ses kalitesi mükemmel ve pil ömrü de öyle.” dedi. Tech Advisor ise “FreeLace Pro, güzel tasarımı, sağlam ses kalitesi, mükemmel gürültü önleme özelliği ve uzun pil ömrü ile özellikle iyi” yorumunda bulundu.

10