Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 140. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Fashionist Online Moda ve Hazır Giyim Fuarı için geri sayım başladı

03.02.2021

22-27 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Fashionist Online Moda ve Hazır Giyim Fuarı, 2021 İlkbahar/Yaz sezonu ürünlerini ziyaretçilerle online ortamda buluşturacak. 


Osmanbey Tekstilci İş İnsanları Derneği (OTİAD) tarafından T.C. Ticaret Bakanlığı onayı ve İHKİB desteğiyle 4 dilde düzenlenen Fashionist Online Moda ve Hazır Giyim Fuarı kadın, erkek, abiye ve çocuk giyim modasının en yeni ürünlerini ziyaretçilerine online ortamda sunacak. Uluslararası alıcıların Türk üreticiler ile buluştuğu Fashionist Hazır Giyim ve Moda Fuarı’nın pandemi nedeniyle ertelenmesinden dolayı bu yıl bir ilke imza atılarak online ortama taşınan fuar, ziyaretçilerine 22-27 Şubat tarihleri arasında 2021 İlkbahar/Yaz sezonu ürünlerini bir arada bulma imkanı sunacak. 


24 Saat Ulaşılabilir Moda Fuarı

İstanbul’un moda merkezi Osmanbey’de giyim sektörünün farklı kategorilerinde faaliyet gösteren 70’in üzerinde firmanın katılımı ile gerçekleşecek olan Fashionist Online Fuarı, tıpkı gerçek fuarlarda olduğu gibi katılımcılarına stantları ziyaret etme fırsatı sunacak. Ziyaretçilerin en yeni ürünleri incelerken katılımcı firma yetkilileri ile görüntülü olarak da görüşmeler gerçekleştirebileceği ticari bir show alanı da olacak fuar, dijital dünyanın tüm olanaklarıyla buluşmayı mümkün kılacak. Kadın, erkek, abiye, çocuk giyim modası ve trendleri ile ilgilenen herkesi 6 gün 24 saat ziyaret etmeye davet eden fuar, ilkbahar/yaz sezonunun en gözde tasarımlarını görücüye çıkaracak.  


Gerçekleşecek defile programlarında katılımcı markaların ilk defa sergilenecek en yeni tasarımları özel çekilmiş defileler ile ziyaretçilerin beğenisine sunulacağı fuar, bunun yanı sıra sürpriz isimlerle moda seminerleri gerçekleştirilecek. Fuardaki tüm defile koreografileri ise başarılı koreograf Ferhan Aral imzası taşıyacak. 


Bir Tıkla Birbirinden Özel Koleksiyonlara Ulaşma İmkanı

Bu yıl, klasik fuar konseptini günümüzün modern teknolojisi ile birleştiren, teknolojik çözümler sunan online platform ile dijital ortamda gerçekleştirilecek fuar, canlı defileler ve seminerleri ziyaretçilerin erişimine sunacak. 4 dilde açılacak olan Fashionist online fuarında özel koleksiyon bölümünde sınırsız ürün yer alacak. Katılımcı firmaların özel koleksiyonlarının yer alacağı bu bölüme ziyaretçiler onayla giriş sağlayabilecek. Şu an fuar ziyaretçilerine özel 6 dilde hazırlanan tanıtım videoları ile çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.  


Bilgisayar, tablet ya da cep telefon ile erişim sağlanabilen online fuar; web sitesi üzerinden kolayca ziyaret edilebilecek. Tüm web tarayıcılardan desteklenen dijital fuar ile hedef kitlelerinin online olarak kolayca ulaşabilmesi sağlanacak.  Kayıt yaptıran tüm ziyaretçilere fuar öncesi ve fuar süresince tüm soruları için online olarak canlı destek hizmeti de verileceği Fashionist’de ziyaretçiler canlı olarak katılımcı firma temsilcileri ile görüntülü video veya yazılı olarak iletişim kurabilecek.


5