Mart sayımız çıktı! 


Dergimizin 141. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

'Derin Korku' romanı okuyucuyla buluşuyor

03.02.2021

Dedektif Kelly Porter Serisi’nin birinci kitabı “Karanlık Oyun”dan sonra okuyucunun merakla beklediği ikinci kitabı, “Derin Korku” da The Roman Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı.


Dedektiflik romanları sevenler, Dedektif Kelly Porter Serisi’nin ikinci romanı “Derin Korku” okuyucuyla buluşuyor. The Roman Yayınları etiketiyle çıkan romanda, küçük bir kasabada işlenen seri cinayetleri çözmeye çalışan dedektifin hikâyesini anlatılıyor. Yazar Rachel Lynch tarafından yazılan kitabın konusu: Sakin yaz sabahında District Gölü kıyısındaki kilisenin bahçesinde köpeğini gezdiren bir adam, bir kadın cesedi bulur. Kadının bedenine sanatsal bir çalışmayı andıracak şekilde banknotlar sıkıştırılmıştır. Dedektif Kelly Porter cinayet soruşturmasını üstlenir ve katili bulmak için ekibiyle birlikte çalışır. Fakat işlenen cinayet sayısı arttıkça katilin, Kelly’nin daha önce hiç karşılaşmadığı, tehlikeli bir psikopat olduğu ortaya çıkar. 


Heyecanlı ve sürükleyici


Serinin ilk kitabı olan “Karanlık Oyun” kitabı gibi “Derin Korku” romanı da okuyucuya, sürükleyici ve merak dolu anlar yaşatıyor.  Kitabı okurken okuyucu son sayfaya kadar “acaba Kelly, cinayetler kendi yakınlarına da ulaşmadan yapbozun parçalarını birleştirip katili bulabilecek mi?”  sorusunun cevabını arayacak.


4