Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 140. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Altınyıldız Classics 360° Koleksiyonu ile çabasız şıklık

02.02.2021

Altınyıldız Classics’in ismini 4 tarafa esneme özelliğinden alan 360° koleksiyonuna ait pantolon ve gömlek tasarımları, evden çalışmanın devam ettiği bu dönemde, stilden ödün vermeden rahatlığı ön plana çıkarırken ev konforunu maksimum seviyeye taşıyor. 


Stilden ödün vermeden rahatlığı ön plana çıkaran ve şehir yaşantısına yeni bir soluk getiren Altınyıldız Classics’in 360° koleksiyonunda yer alan pantolon ve gömlekler gün boyu hareket özgürlüğü sağlıyor. 


Altınyıldız Classics’in inovatif tasarımları günlük hayata uyarladığı 360 derece pantolonları, rahatlık kadar geniş renk skalasıyla da oldukça iddialı. Başarılı giyinmenin en pratik yolu 360°pantolon teknolojisi, çabasız şıklık vadederken pratikliği zirveye taşıyor. 
Altınyıldız Classics’in 360° koleksiyonunda yer alan gömlekler, t-shirt rahatlığı ve gömlek şıklığını aynı üründe buluşturuyor. Ayrıca şekli bozulmadığı için ilk giyildiği halini koruyan 360° gömlekler ile şıklığınız garanti altında!


Koleksiyona bu sezon katılan 360° jogger pantolonlar ise genç, dinamik ve iddialı bir görünüm sunarak “Her Açıdan Başarılı” bir stilin ipuçlarını veriyor.

5