Mart sayımız çıktı! 


Dergimizin 141. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

'Maddenin Halleri', 27 Aralık’ta seyirciyle buluşuyor

25.12.2020

Antalya ve İstanbul film festivallerinde En İyi Belgesel seçilen Deniz Tortum filmi “Maddenin Halleri”, 27 Aralık’ta seyirciyle buluşuyor. İstanbul Modern Sinema’nın Türkiye sinemasının yılın öne çıkan bağımsız filmlerini buluşturan Biz de Varız! seçkisinde gösterilecek olan film, iki gün boyunca istanbulmodern.org üzerinden çevrimiçi ve ücretsiz izlenebilecek. Seçki kapsamında film ekibi ile yapılacak özel söyleşi ise 29 Aralık akşamı İstanbul Modern’in YouTube kanalında çevrimiçi yayınlanacak. 


Antalya Altın Portakal Film Festivali ve İstanbul Film Festivali’nde En İyi Belgesel seçilen, Engelsiz Filmler Festivali’nde En İyi Film ve En İyi Yönetmen ödüllerini kazanan Deniz Tortum filmi “Maddenin Halleri”, 2020’nin son gösterimini İstanbul Modern Sinema’nın Biz de Varız! programında yapıyor. Türkiye sinemasının öne çıkan bağımsız yapımlarını buluşturan ve 9 yıldır sinemamızın en önemli seçkilerinden birine dönüşen Biz de Varız! kapsamında seyirciyle buluşacak olan film, 27-29 Aralık tarihleri arasında çevrimiçi ve ücretsiz izlenebilecek.


Katılımın sınırlı sayıda olacağı ve istanbulmodern.org üzerinden gerçekleşecek gösterimin son gününde ayrıca, film ekibinin katılacağı bir söyleşi yapılacak. Saat 20:00’de başlayacak söyleşi, İstanbul Modern’in YouTube kanalında yayınlanacak.

4