Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 137. sayısı 1 Kasım'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Didem Balçın anne oluyor!

20.11.2020

Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği 'Selcan Hatun' karakteri ile beğeni toplayan oyuncu Didem Balçın, bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Balçın mutlu haberi sevenleriyle paylaştı.


Oyuncu Didem Balçın anne oluyor. Bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan güzel oyuncu Didem Balçın ve avukat Can Aydın, Mayıs ayında salgın nedeniyle sadece yakın çevrelerinin katıldığı sade bir törenle dünyaevine girmişti. Mutlu çift evliliklerini bebekle taçlandırdı. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Balçın, mutlu haberi sevenleriyle paylaştı.


Didem Balçın paylaşımında "Henu¨z farkında bile degˆilken ama c¸ok istiyorken c¸ekilmis¸tik bu fotoğrafı. C¸ok o¨zel ve gu¨zel bir gu¨ndu¨. Huzur doluydu. S¸imdi huzurla ve sağlıkla gel minik melek. Baban, ben ve bir su¨ru¨ kişi seni heyecanla bekliyor. Dileğimiz isteyen herkese nasip etsin Allah bu gu¨zel duyguyu. Mutlu ve sağlıklı gu¨nler olsun hepimize. Dualarınızı eksik etmeyin, arada yollayın bize." dedi.


2