Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 145. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

İstanbul gece hayatına yeni bir renk: Huysuz Kalamış

10.02.2020

Ünlü işletmeci Erkan Kara, sürprizleri ile bu kış sezonuna damgasını vuracak. Kara, açacağı ‘Huysuz Kalamış’ adlı mekân ile eğlencenin yanı sıra iddialı menüsüyle de İstanbul’daki müdavimlerini ağırlayacak.


Yeme, içme ve eğlence dünyasının ünlü ve aranan ismi Erkan Kara, İstanbul’un en gözde yerlerinden olan Kalamış’ta yeni bir mekân açmaya hazırlanıyor. Kış sezonuna damga vurması beklenen mekân, daha şimdiden eğlence dünyasında konuşulmaya başlandı.


HAFTANIN 5 GÜNÜ HİZMET VERECEK

Haftanın 5 günü açık olacak olan ‘Huysuz Kalamış’, her gece misafirlerini eğlendirmenin yanı sıra iddialı mutfağı ile damaklarda tat bırakacak. Zengin yemek içeriği ile kışın o soğuk gecelerine Akdeniz sıcaklığını getirecek olan ‘Huysuz Kalamış’ vazgeçilmez olmaya şimdiden aday.


EĞLENCE TAVAN YAPACAK…

Sahnelerin ünlü isimleri ile mekanda eğlence her gece tavan yapacak. Yeşim Salkım, Metin Arolat, Niran Ünsal, Cefi ve sürpriz isimler ‘Huysuz Kalamış’ta İstanbul’un gece hayatına damgasını vuracak.


Erkan Kara yılların verdiği tecrübesi ile ekibini çok titiz bir şekilde “Huysuz Kalamış” için hazırladı. En ince ayrıntıya kadar çok yoğun bir şekilde çalışan Kara “İstanbul geceleri yeni hizmete açacağımız bu mekan ile çok renkli ve eğlenceli olacak. Değerli misafirlerimize şimdiden eğlencenin garantisini veriyoruz” dedi.


6