Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 144. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

İyi Elektrik, 51. yılını dostlarıyla kutladı

10.02.2020

Tunçmatik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özer ve eşi Tuba Özer geçtiğimiz akşam Acarkent’te düzenledikleri “İyi Elektrik ile yaza veda partisi”nde iş ve cemiyet dünyasından dostlarını ağırladı. 51. yılını kutlayan Tunçmatik’in bu özel gecesinde  sanatçı Yaşar, misafirlere keyifli bir akşam yaşattı.


Kokteyl ile başlayan gece, ev sahibi Mehmet Özer ve eşinin hoş geldiniz konuşması, Tunçmatik’in Türkiye ve yurtdışındaki faaliyetlerini tanıtan slayt gösterisi, Yaşar ve orkestrasının canlı müzik performansı ile devam etti. Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı gecenin catering hizmetini Raffles yaptı. 


Fatih-Esra Öztürk, Hilal-Şahin Saylık, Nuray Ekşi


51. yıl kutlamasına gelerek bu özel gecede yanında olan dostlarına teşekkür eden Mehmet Özer: “1969’dan beri Türkiye’nin enerji çözümleri markası olan Tunçmatik, aynı zamanda güneş enerjisi konusunda Türkiye’nin en büyük yatırımcılarından birisidir. Firma olarak hem ürettiğimiz ürünlerle hem de güneş santrallerinde ürettiğimiz temiz enerji ile son kullanıcılarımıza “iyi elektrik” vermekteyiz. Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesinde destek ofisleri ve 63 teknik servis merkezi, 22 ülkeye yayılan ihracatı ile Türkiye’nin önde gelen enerji çözümleri firması Tunçmatik, 7 yıldır üst üste Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 50 teknoloji şirketi arasındadır. Ürünlerimizi tasarlarken ya da geliştirirken daima kullanıcıların sesine kulak veriyor ve markamızın 51 yıllık tarihi boyunca oluşan değerlerinden asla taviz vermiyoruz.” dedi. 


Fatin-Ayda Şahinler. Tuba-Mehmet Özer


Gece tema olarak, 51 yıllık aile şirketi olan Tunçmatik’in “iyi elektrik” konsepti üzerine kuruldu. Tunçmatik pandemi sonrası 51. yılını büyük bir organizasyonla kutlayacak. Davete katılan isimler arasında Fatih-Esra Öztürk, Ahmet-Saliha Bitlis, Hilal-Şahin Saylık, Nuray Ekşi, Prof. Dr. Hilal Mocan, Fatin - Ayda Şahinler, Sema-Aykut Şener, Dr Ümit-Hümeyra Yazman, Funda-Anacleto Salciccia, Tuba-Mehmet Nergiz, Ani-Aram Markaroğlu,  Melisa-Ahmet Özoğul, Burak Divanloğlu, Cihan-Burcu Cesur, Sinem Divanlıoğlu,  Can-Cem-Sebla Kaşka  ve Hasan Vatan vardı.

1