Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 138. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Bülent Ersoy hastaneye kaldırıldı!

17.09.2020

Usta sanatçı Bülent Ersoy, İzmir'in Çeşme ilçesinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Mide rahatsızlığı nedeniyle tedavi altına alınan 'Diva' lakaplı Ersoy, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla sağlık durumu hakkında bilgi verdi.


Geçtiğimiz haftalarda yaz başından bu yana jüri üyeliğini yaptığı 'Kuaförüm Sensin'den ayrılan ve ardından hakkında 'corona oldu, o yüzden programdan ayrıldı' iddiaları ortaya atılan Bülent Ersoy, bu iddialara belgelerle yanıt vermişti.


Sosyal medya hesabından test sonucunu ve yapım şirketiyle sözleşmesini paylaşan Diva, "Bu arada sagˆlıgˆım hakkında da yapılan speku¨lasyonlara yine bu belge ile cevap veriyorum.Bu asılsız haberleri yapıp tu¨m efka^rı umumiyeyi yanıltma pozisyonu sergileyen bu basın mu¨ntesibi arkadas¸larımız umarım bir nebze aile terbiyeleri varsa utanırlar" diye konuşmuştu.


Dün akşam da Bülent Ersoy, mide rahatsızlığı nedeniyle İzmir'deki özel bir hastanede tedavi altına alındı.
Ardından sağlık durumu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Ersoy; paylaşımında, "Bugu¨n sabah saatlerinde midemdeki u¨lserden kaynaklanan bir kanama gec¸irdim. S¸u¨ku¨rler olsun, sagˆlıgˆım, sıhhatim yerinde. Bugu¨nku¨ kısa su¨reli tedavi ve mu¨dahaleden sonra birkac¸ gu¨n ic¸erisinde normal hayatıma do¨necegˆim. Endis¸e edilecek bir durumum yok. Bilgilerinize. Sevgi ve saygılarımla." ifadelerini kullandı.


Seda Sayan, Safiye Soyman, Rober Hatemo, Gözde Kansu, Derya Baykal gibi ünlü isimlerden Diva'ya 'geçmiş olsun' mesajları yağdı.

2