Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 133. sayısı 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Model Şevval Şahin'den parti açıklaması

16.09.2020

Evinde verdiği yaş günü partisinin ardından yoğun tepki çeken 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, önceki gün sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile Bebek’te görüntülendi.


Sevgilisinin araçta beklediği sırada soruları yanıtlayan Şahin, doğum günü partileri hakkında konuştu.


Ünlü model, "Ben iki kere negatif çıktım. Erkek arkadaşım pozitif çıktı. Hemen atlattı. İkinci defa test yaptırdığımızda negatif çıktı. Abartıldığı kadar vaka yok. Çevremizde 10 kişi pozitif çıktı. Şu an herkes negatif" dedi.


Şahin, kendi doğum günü partisiyle ilgili de "Doğum günü partim aslında bir parti değildi. Dışarıda evin açık alanında birkaç kız arkadaşımla yemek yaptım. Kalabalık bir parti hiç değildi, sosyal mesafeli bir partiydi" diye konuştu.


"Hatta çoğu arkadaşım korktukları için maskelerini çıkarmadı, doğum günümde. Bayağı tedbirliydik, pozitif olan hiç kimse evinden çıkmadı, gelmedi katılmadı partime. Parti demeyelim, küçük bir kutlama diyeyim."
'VİRÜSÜN PARTİMDE YAYILDIĞINI HİÇ KİMSE İSPAT EDEMEZ' 


Sosyal medya üzerinden gelen, "Ne gerek vardı" yorumlarına tescilli güzel, ”Virüsün o partide yayıldığını hiç kimse ispatlayamaz. Öyle tahmin ediliyor. Biz de bilmiyoruz, belki bizim partide belki başka partide belki de başka bir etkinlikte yayıldı bize. Bizde onu kanıtlayamayız, o yüzden pek bir şey diyemeyeceğim onun hakkında. Şu an hepimizin sağlığı yerinde ve tedbirliyiz” diye yanıt verdi.


Şahin, muhabirlerin "Tekrar parti yapmayı düşünüz müsünüz?" sorusuna da yanıt verdi.


'AÇIK ALANDA OLMASINA ÖNEM VERİYORUM' 


Ünlü model, "Uzun zaman çok kalabalığın içerisine girmem. Dediğim gibi ben doğum günü kutlamamı tanıdıklarım, en yakınlarımla yaptım. Açık alanda olmasına önem veriyorum. Bizim içinde zor bir süreçti, 13 gün karantinada kaldım, sevgilimde 14 gün kaldı” dedikten sonra sevgilisinin üzeri açık cipine binerek, uzaklaştı.

2