Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 140. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Le Chic’te hayat Kaya Palazzo Resort & Residence kalitesiyle başladı

08.12.2020

Özgün projeler üreten Deniz GYO, Kaya Hotels & Resort bünyesinde Türkiye’nin en önemli lokasyonlarında lüks otellere ve resortlara imza atan Palazzo Luxury Collection ile hayata geçirdiği iş birliği ile Kaya Palazzo Resort& Residence Le Chic Bodrum’da ayrıcalıklı bir yaşam ve tatil bir arada başladı. 


Tanju Kaya, Burak Kaya, Mehmet Çitil, Doruk Kaya


Prestijli, butik projeler geliştirme hedefiyle çalışmalarını sürdüren Deniz GYO ve Türk turizminde ilkleri gerçekleştiren Kaya Hotels & Resorts Grubu işbirliğiyle kapılarını açan Kaya Palazzo Resort & Residence Le Chic Bodrum, Bodrum’da ilk kez hayata geçirilen otel ve rezidans tatil konsepti ile tatilcilere ayrıcalıklı bir hizmet deneyimi sunmaya başladı. Dünyada ve ülkemizde etkisini henüz yitirmeyen pandemi sebebiyle geniş katılımlı açılış partisini iptal eden Deniz GYO ve Kaya Holding yöneticileri, mini bir kokteyl ile Kaya Palazzo Resort & Residence Le Chic Bodrum’da hayatın başlamasını kutladılar.


Damla, Hakan Ateş


Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya, Deniz GYO Yönetim Kurulu Başkanı Tanju Kaya, Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doruk Kaya ve iş, cemiyet hayatından sınırlı sayıda ismin buluştuğu gecede renkli anlar yaşandı. 


Gürhan - Duygu Çarmıklı, Alpin- Hikmet AlbayrakKaya Palazzo Resort & Residence Le Chic Bodrum Genel Müdürü Gürol Onikiler

1