Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 133. sayısı 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Oleksandr Yaroslavsky'den kızına Bodrum'da görkemli doğum günü

07.08.2020

Oleksandr Yaroslavsky, 6. yaşına giren kızı Victoria’nın doğum gününü Caresse Bodrum sahilinde yer alan Buddha-Bar Beach’de özel bir etkinlik ile kutladı. 


Ukrayna’nın Önde Gelen İşadamlarından Oleksandr Yaroslavsky’nin Kızının Doğum Günü Kutlaması Caresse Bodrum’da, Buddha-Bar Beach’de Yapıldı.

 

Ukrayna'nın ve dünyanın en zengin ve etkili işadamlarından biri olan Oleksandr Yaroslavsky, 6. yaşına giren kızı Victoria’nın doğum gününü Caresse Bodrum sahilinde yer alan Buddha-Bar Beach’de özel bir etkinlik ile kutladı. Ukrayna’dan özel olarak gelen dostlarının yanı sıra Türkiye’nin saygın iş, sanat, cemiyet ve spor dünyasından da bir çok isim doğum günü kutlamasına katıldı.


Hakkı Talu, Volkan Büyükhanlı, Mustafa Denizer, Tolga Vurgun, Zeynep Mutlu, Onur-Burçin Özgül, Aylin Denizer, İpek Denizer, Eda Deniz


NIS Yatçılık ve Buddha-Bar Beach Bodrum’un birlikte organize ettiği geceye UEFA Organizasyon CEO'su Martin Kallen  ve eşi de katıldı.


Burcu Esmersoy, Volkan Büyükhanlı, Ayşe-Sinan Engin, Levent Kızıl, Barış-Feride Kaya, Marie Lourens, Feyha Duraner


Davete katılanlar arasında İhsan Küçükünsal, Levent Kızıl, Ayşe-Sinan Engin, Engin Altan Düzyatan-Neslişah Alkoçlar, Burcu Esmersoy, Abdullah-Selin Burnaz, Melisa-Mehmet Mutlu, Umut-Fulya Özkanca, Alp Nuhoğlu, Leon Kohen, Barış-Feride Kaya, Zeynep Mutlu, İpek-Mustafa Denizer ve İlkem  Topçuoğlu gibi  isimler vardı.


Oleksandr-Marina Yaroslavsky

1