Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Serkan Kaya'dan muhteşem performans

01.08.2020

Arabesk müziğin güçlü sesi Serkan Kaya Kurban Bayramı'nın birinci gününde Bodrum Bvs Bosphorus Otel'deki Günay Restaurant'ta muhteşem bir performansa imza attı. Günay'da sahneye çıkan ünlü sanatçı “Kara Gözlüm” şarkısıyla dinleyicilerini selamladı.
Serkan Kaya izleyicilerine “Yakın zamanda aşık olan var mı? “ sorusunu yöneltirken gelen olumlu yanıtlar üzerine "Yüreği aşka yananlara gelsin. Bayramınız mübarek olsun. Bayramın birinci gününü beraber bitireceğiz. Ne kadar damar şarkı varsa, ne kadar özlediğimiz şarkılar varsa söyleyeceğiz." sözlerinin ardından “Aşk Ne Demek Bilen Var Mı?” şarkısını seslendirdi. Kendisini dinlemeye gelenler arasında Sevim Emre ve Orhan Gencebay da vardı. Serkan Kaya sahnesinden "Büyük üstad Orhan Gencebay'ın karşısında şarkı söylemek benim için büyük onur" diyerek Gencebay'ı selamladı.


Bige Çalışkan, Ebru Ceylan


İki buçuk saat süren sahne programı boyunca dillerde pelesenk olan eserlerini seslendiren Kaya seyirciden gelen yoğun istek üzerine “Tarifi Zor" şarkısını bir kez daha söyledi. Serkan Kaya programını kendi adı ile özdeşleşen "Meselem" şarkısı ile noktaladı.


2