Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Faruk Saraç, markasını oğluna devretmeye hazırlanıyor

14.07.2020

Türkiye’nin ilk ve tek erkek modacısı Faruk Saraç’ın 28 yaşındaki oğlu Orhun Faruk Saraç, kariyerindeki ilk koleksiyonunu  eylül  ayında görücüye çıkarmanın hazırlığını yapıyor.


Üniversite eğitimini Milano Instituto Marangonî’de moda ve pazarlama, masterını ise Kanada Toronto’da pazarlama üzerine yapan Orhun Faruk Saraç, korona günlerinde de moda çalışmalarına devam ederek Faruk Saraç markasıyla ilk kreasyonunu hazırladı.


Bu süreçte boş durmayıp, 2020-2021 Sonbahar-Kış tasarımlarını tamamlayan Orhun Faruk Saraç, Dolce Gabbana, Zegna, ve Prada gibi dünyaca ünlü markalara çalışmış mankenlerle, eylül ayında görücüye çıkacak kreasyonunun çekimlerini gerçekleştirdi.
Saraç, tasarımların koronadan dolayı bir defile ile tanıtılmayacağını belirterek, moda tutkunlarının kış koleksiyonunu bu kış görebileceklerini söyledi.


Orhun Faruk Saraç, 2020-21 kış koleksiyonunda zarif çizgiler, şık detaylar, doğal kumaşlar, ustalıkla işlenen tasarımlar ve renk kombinasyonlarıyla, sonbahar-kış sezonunda stil sahibi erkeklere bir yaş limiti olmadan öneriler sunuyor. Bu koleksiyonda en ince detaylarına kadar düşünülmüş kuşaklı ve körüklü model paltoların on planda olduğu bir koleksiyon hazırlayan Saraç, ana teması rahatlık ve şıklığın bir arada olduğu zamansız bir stil anlayışıyla yola çıktığını belirtti. Türkiye’nin tek erkek moda evi olan Faruk Saraç, önümüzdeki kış müşterilerini Levent’teki moda evinde ağırlayacak…


13