Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 133. sayısı 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Villa Azur'un Cumartesi partileri yoğun ilgiyle başladı

13.07.2020

Metin Şen, Gökay Deniz, Murat Özgel’in ortaklığıyla Miami’den Bodrum’a gelerek 3 Temmuz’da Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda kapılarını açan Villa Azur Restaurant & Beach Club Bodrum, sezon boyunca her Cumartesi düzenlenecek olan “Saturday Vibes” parti serisinin ilkini 11 Temmuz Cumartesi gerçekleştirdi. Sezon boyunca sıkça konuşulacağının sinyallerini daha ilkinde ispatlayan Villa Azur Saturday Vibes partisi, Aslı ve Metin Şen çiftinin evlilik yıl dönümü kutlamalarına da ev sahipliği yaptı. 


Metin & Aslı Şen, Mert Vidinli


3 Temmuz’da Metin Şen, Gökay Deniz, Murat Özgel’in ortaklığıyla Bodrum Yalıkavak, Tilkicik Koyu’nda açılan dünyaca ünlü Villa Azur Restaurant & Beach Club Bodrum, Akdeniz esintili egzotik ambiyansı, kusursuz lezzetleri, kaliteli hizmet anlayışı kadar eğlenceli partileriyle de ilgi görüyor.

Nedim - Nazlı Keçeli


Her Cuma düzenlenen Villa Azur Summer Party’lerinde misafirlerine unutulmaz anlar yaşatan Villa Azur Restaurant & Beach Club Bodrum, sezon boyunca devam edecek olan partilerine bir yenisini daha ekledi; Villa Azur Saturday Vibes… Her Cumartesi düzenlenecek olan Villa Azur Saturday Vibes’ın ilki 11 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşti. Yoğun ilgiyle karşılanan Villa Azur Saturday Vibes’da ünlü simalar da vardı. Saat 14.00’da DJ Murat Şimşek’in çaldığı lounge müziklerle başlayan Villa Azur Saturday Vibes’da saatler ilerledikçe canlı müziğin de eşlik ettiği DJ performansının ritmi yükselerek daha da eğlenceli anlar yaşandı. 


Esra Türker, Bige Daruga Çalışkan 


Bodrum’da bu yaz eğlencenin ritmi Villa Azur Restaurant & Beach Club Bodrum partileriyle yükseliyor.


Aslı Şen, İpek Varol 


Villa Azur Restaurant & Beach Club Bodrum’un ses getiren Saturday Vibes partisi, Aslı ve Metin Şen çiftinin evlilik yıl dönümlerine de ev sahipliği yaptı. Eda – Selim Kosif, Gamze – Nedim Keçeli, Ali – Nazlı Sunal, İpek Varol, Mert Vidinli, Gökay Deniz, Paul Breuza gibi isimlerin yalnız bırakmadığı ünlü çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Aslı Şen her zamanki gibi şıklığı ve güzelliğiyle göz kamaştırdı.

1