Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Buddha-Bar Beach, Caresse Bodrum’un dingin ve sakin koyunda açıldı

23.06.2020

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii'nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, eşzamanlı olarak Buddha-Bar Beach ile birlikte yaz sezonunu açtı.


Gülbu - Hakan Büyükhanlı, Volkan-Sanem Büyükhanlı, Ali-Emir Büyükhanlı

 

Buddha-Bar bu yaz da Türkiye’de Caresse Bodrum markasına duyduğu güven ile açılışını gerçekleştirdi. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı’nın talimatlarının yanı sıra uluslararası otel zinciri Marriott International’ın da bir üyesi olarak zincirlerinin aldığı bir çok sosyal izolasyon ek önlemlerini de alan Caresse Bodrum’da Buddha-Bar misafirlerini ağırlamaya başladı.


Cansın Cancin, İlkem Söylemez Topçuoğlu

 

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum’un yatırımcısı Büyükhanlı Kardeşler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Büyükhanlı ve Hakan Büyükhanlı’nın da katılımı ile  Buddha-Bar Beach, Bodrum’un masalsı güzelliğinde global şeflerin özel dokunuşları ile hazırlanan imza lezzetlerinin ve kokteyllerinin yanı sıra Buddha-Bar soundtrackleri ile sade ve samimi bir açılış gerçekleştirdi.


Emir, Ali , Gülbu, Hakan, Sanem, Volkan Büyükhanlı

1