Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 132. sayısı 1 Ağustos'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ufuk Özcan ile Özlem Tünçakad bir ömür mutluluğa 'evet' dedi

19.06.2020

Gazeteci-Yazar Ufuk Özcan ile Türk Hava Yolları’nın kabin amiri olan Özlem Tunçakad, önceki gün gerçekleşen nikah töreni ile Sarıyer Evlendirme Dairesi’nde dünya evine girdi. 


Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in kıydığı nikahın şahitliğini, Alişan, Saruhan Hünel, iş insanı Serdar Kanbur ve Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanı Birol Gür yaptı. Yeni evli çiftin evlilik cüzdanını ise MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç takdim etti. Ufuk Özcan’ın damatlığı Ünal Taylı imzası taşırken, Özlem Tunçakad’ın gelinliği ise Vakko’dan oldu. Çiftin balayılarını, pandemi sürecinin geçmesinin ardından yapacağı öğrenildi. 
Özcan çiftini bu mutlu günlerinde yakın arkadaş çevresinin yanı sıra iş ve sanat dünyasından dostları da yalnız bırakmadı. Aralarında, Aslı Hünel, Görkem Sevindik, Aslıhan Karalar, Gökhan Keser, Murat Cevahir, Berkay ve Barış Yurtçu-Deniz Baysal çifti vardı. Konuklar Koronovirüs'üne karşı alınan tüm tedbirleri harfiyen uyarken, davetliler bir an olsun maskelerini tören boyunca çıkarmadığı da gözlendi.  
1