Nisan sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Nisan'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gizem Şahin’e Japonya'dan rol teklifi

22.05.2020

Geçen yıl Kosova’da düzenlenen güzellik yarışması Miss Freedom of the World’de 35 ülke güzeli arasından birinci seçilen Gizem Şahin, film yapımcılarının radarına girdi. Amerika’dan Japonya’ya dünyanın farklı yerlerinden sinema teklifleri alan Şahin, şimdi bir Japon filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. 
Dünyaca ünlü yıldız Whitney Houston’ın manevi kızı Brandi’den aldığı “Love Lies” şarkısıyla müzik dünyasında da adından söz ettiren Gizem Şahin, 2019 Miss Freedom of the World’de birinci seçilmesinin ardından Amerika’ya yerleşti. Modellik kariyerine devam ederken reklam filmlerinde rol alan ve iki de sinema filmi çeken genç yıldız, kamera karşısındaki rahatlığı ve başarılı performansıyla sinema yapımcılarının radarına girdi. 

OYNAYACAĞI FİLME KARAR VERDİ

Dünyanın çeşitli yerlerinden çok sayıda teklif alan Gizem Şahin, Covid-19 salgını sonrasında hayat normale döndüğünde rol alacağı filme karar verdi. Şahin, bir Japon korku filminde oynayacak. Tescilli güzel, dünya genelinde vizyona girecek filmde gazeteci rolünde seyirci karşısına çıkacak.


2