Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Miss Istanbul Bijoux'dan 'Kadının Gücü' koleksiyonu

13.03.2020

8 Mart Dünya Kadınlar Günü  ve haftası kapsamında hazırlanan  Miss Istanbul Bijoux markasının “Kadının Gücü” koleksiyonu Nişantaşı Openhaus’ta gerçekleştirilen lansman ile davetlilere sunuldu..


"Güç; kadındır" mottosuyla 16 parçalık kapsül koleksiyonu tanıtan Miss İstanbul Bijoux markasının  yaratıcısı, tasarımcı Saadet Demir, “Önemli olan kadının kendinde var olan bu gücü keşfetmesidir..Keşif başladığında kadının gücü üretime, üretim berekete dönüşür, bizde yeni koleksiyonumuzda bunu betimledik” şeklinde konuştu.


Saadet DemirTülin Kartoz, Saadet Demir, Evrim Kırmızıtaş, Arzu Kalaylı, Miray Yeşil, Şebnem Demir 


Davete dünyaca ünlü Türk Moda Tasarımcısı Arzu Kaprol, Zeynep Mansur, Gül Ergi, Evrim Kırmızıtaş Başaran, Şebnem Demir, Miray Yeşil, Tülin Kartoz, Çehre Barış Kargı, Sevgi Erdemoğlu gibi ünlü isimler katıldı.


Miray Yeşil


Kadının gücünü yansıtan kapsül koleksiyon; gümüş, pirinç ve altın kaplama seçenekleriyle takı severlerin beğenisine sunuluyor.


Zeynep Mansur


İstanbul'un doğu ve batı senteziyle harmanlanmış kültür zenginliğinden ilham alan Miss Istanbul Bijoux markasının tarihi yarım adada başlayan serüveni, kaliteli ürün uygun fiyat stratejisiyle ulaşılabilir lüksü yaratma çabasını sergiliyor.

1