Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 133. sayısı 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Lexus Dolmabahçe'de Azarnegari eserinin lansmanı gerçekleştirildi

13.03.2020

Lexus, Süzer Plaza’da yer alan Dolmabahçe Showroom’unda Ahad Saadi'nin dünyada bir ilk olan "Azarnegari" tekniği ile yarattığı eserin lansmanıyla yeni bir sanat etkinliğine ev sahipliği yaptı…


Bir yaşam tarzı markası olan Lexus, Süzer Plaza’da yer alan Dolmabahçe Showroomu’nda gerçekleştirdiği kültür ve sanat etkinliklerine devam ediyor. Lexus’un eşsiz otomobilleri eşliğinde yapılan davette, Ahad Saadi'nin dünyada bir ilk ve sanatta yeni bir akım olan  "Azarnegari" tekniği ile yarattığı "Nilüfer" isimli eserinin lansmanı gerçekleştirildi.


Ahad Saadi - Parisa Karamnezhad, Mustafa Suzer, Songul-Selim OkuturPaulo Franca, Mustafa Suzer


Moderatörlüğünü Gülgün Feyman’ın ve açılış konuşmasını Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın yaptığı özel gecede, Ahad Saadi'nin eşi Parisa Karamnezhad'ın yarattığı eşsiz eserler de Lexus’un benzersiz atmosferinde sanatseverlerle buluştu. Gülgün Feyman, Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Ahad Saadi, Azarnegari ve yeni sanat eseri Nilüfer üzerine sohbet ettiler.
Ahad Saadi, İlber Ortaylı, Gülgün Feyman


Lexus Türkiye Direktörü Selim Okutur’un ev sahipliğindeki yeni eserin lansmanında iş, sanat ve cemiyet dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Aralarında Brezilya Başkonsolosu Paulo França, Reyhan-Aydın Herazi, Mustafa Süzer olmak üzere çok sayıda davetlinin katıldığı kültür sanat gecesinde, konuklar sanat eserlerinin yanı sıra Lexus modellerini de büyük bir ilgiyle incelediler.


Songül-Selim Okutur


1