Şubat sayımız çıktı! 


Dergimizin 140. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Azra Akın'la güzellik ve sağlık üzerine bir davet

03.12.2020

Day2Day The Collagen Beauty’nin marka yüzü Azra Akın, Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen lansmanda Day2Day The Collagen Beauty’i neden tercih ettiğini anlattı.


Sağlığını korumanın hem kendisi hem de ailesi için çok önemli olduğunu özellikle vurgulayan Azra Akın; bu gıda takviyesini, sadece güzellik için değil aynı zamanda günümüz beslenme şartlarında ihtiyaç duyulan bileşenleri almak ve zararlı çevresel koşullara karşı koymak için de tercih ettiğini belirtti.


Dilara Koçak,Müge Bakla,Azra Akın,Yunus Emre Alimoğlu,Tolga Taşdemir 


 Basın mensuplarının “Güzelliğinizi nasıl koruyorsunuz?” sorusunu da yanıtlayan Akın, “Her şeyden önce belirtmek isterim ki, cildimiz en önemli kalkanımız. Sadece yüz güzelliği için değil, tüm vücut sağlığımız için cildimize gereken desteği vermemiz gerektiğini çok iyi biliyorum. Her yaşın kendine has güzelliği olduğunu düşünüyorum ve yaş aldıkça cildimin ihtiyaçları doğrultusunda uzmanlara danışarak cildimi destekleyecek ürün ve besin desteği kullanıyorum.” dedi.


Zeynep Beşerler


Besin desteklerini doktoruna ve diyetisyenine danışarak kullandığını belirten Azra Akın, kolajenin de gerekliliğini vurgularken, piyasadaki pek çok seçenek içerisinde önemli olanın en doğru seçimi yapmak olduğunu sözlerine ekledi.


Pelin Taşkıran


Azra Akın, ürünün marka yüzü olmadan önce titiz bir araştırma yaptığını, güvendiğini ve gönül rahatlığı ile marka elçisi olduğunu da sözlerine ekledi.

1