Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

HuncaLife'ın yeni CEO'su Dr. Erkmen Onbulak oldu

11.03.2020

Yenilikçi ruhu ve profesyonellik anlayışıyla Türk kozmetik endüstrisinin en köklü kuruluşlarından Hunca Kozmetik A.Ş ve 2011 yılında kurulan doğrudan satış markası HuncaLife’ın CEO’su, perakende sektöründe uzun yıllar tecrübesi bulunan Dr. Erkmen Onbulak oldu.


Jagler, Caldion, She, Black Magic gibi markalarıyla faaliyetlerini 1957’den bu yana yürüten Türkiye’nin en köklü markalarından Hunca Kozmetik A.Ş ve 2011 yılında kurulan doğrudan satış markası HuncaLife’ın CEO’luk görevine Dr. Erkmen Onbulak atandı.


Dr. Erkmen Onbulak, kariyerine 2000 yılında Zorlu Tekstil Grubu’nda başladı. Burada sırasıyla Satış ve Bölge Müdürlüğü, Pazarlama Müdürlüğü ve Perakende Organizasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü. 2011 yılında Zorlu Tekstil Grubu’nun Linens Pazarlama Genel Müdürlüğü’ne getirilen Dr. Onbulak, Zorlu Tekstil Grubu Perakende Organizasyonlarından Sorumlu Genel Müdürlüğü görevine atandı. 2020 yılı itibarıyla da Hunca Kozmetik A.Ş ve HuncaLife CEO’su olarak görevine başladı.

13