Mart sayımız çıktı! 


Dergimizin 141. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Tommy Hilfiger ilkbahar 2020 koleksiyonunu tanıttı

02.07.2020

Tommy Hilfiger, İlkbahar 2020 Koleksiyonu’nu Akaretler’de düzenlenen Tanıtım Günü’nde sergiledi. Etkinlikte Tommy Hilfiger Erkek- Kadın, TommyJeans, Hilfiger Collection, TommyXLewis ve TommyXMercedes koleksiyonları tanıtıldı.


Dünyada, lüks giyim, tasarım ve yaşam tarzı ürünleri alanında en tanınmış gruplardan biri olan PVH grup çatısı altındaki Tommy Hilfiger, yeni koleksiyonunu basın, influencer ve ünlü simaların katıldığı seçkin bir davetle tanıttı.


Anita Koncabahar, Zeynep Özbayrak


Etkinlik, PVH Italya, Türkiye ve Yunanistan Ülke Müdürü Benoit De Crane d'Heysselaer ve PVH Türkiye, Tommy Hilfiger Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Anita Koncabahar’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.


Zuhal Okçu, Burçin Ünaldi, Anita Koncabahar, Zeynep Özbayrak, Bedirhan Soral, Nilay Yalçınkaya


Tommy Hilfiger dünyaca ünlü marka elçileri ve kendisi gibi güçlü markalarla işbirliği doğrultusunda ortaya çıkardığı koleksiyonlar ve defileleri ile gündem yaratıyor. Bu yıl yine TommyXLewis koleksiyonu ile dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanan markanın tanıtım etkinliğine, ilgi alanında “moda” olan ve çok sayıda kişi tarafından takip edilen ünlü isim katıldı.


Aslı Alkoç, Barbara Amann, Fatih Tezcan, Benoit De Crane d'Heysselaer, Anita Koncabahar, Eren Bayer, Defne Ercan, Şeyda Malkoç


Yeni sezonda küresel marka elçileri ve önemli markalarla işbirliği doğrultusunda tanıtacağıı koleksiyonlar konusunda da merak uyandıran Tommy Hilfiger’ın İlkbahar 2020 Koleksiyon tanıtımına; Mert Aslan, Koray Caner, Cansu Akın, Bedirhan Soral, Nilay Yalçınkaya, Zeynep Özbayrak, Uğur Kıral, Zuhal Okçu, Burçin Ünaldı, Nil Ertürk, Gülşah Çiftçi gibi isimler katıldı ve koleksiyonları yakından inceledi.

5