Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

'Doğal dokunuşlarıyla' ünlenen başarılı güzellik uzmanı Aylin Çetinkaya,TV8 ekranlarında

01.06.2020

2002 yılından bu yana aldığı eğitimler ve sertifikalarla hizmet verdiği alanda ‘doğal dokunuşlarıyla’ ünlenen başarılı güzellik uzmanı Aylin Çetinkaya Kliniğinde müşterilerini her daim mutlu etmeye hazır!

 

Kalıcı makyaj, microblading, mikropigmentasyon, dudak renklendirme, cilt bakımı ve birçok estetik işlemlerinin başarıyla yapıldığı Aylin Çetinkaya Kliniğinde dünyadaki en iyi teknolojik aletler eşliğinde güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Aylin Çetinkaya Kliniği son dönemlerde Türkiye’de sadece 30 Klinikte bulunan, cilt bakım cihazlarında devrim yaratmış ‘SCARLET ALTIN FREKANS’ işleminde gösterdiği başarıyla adınan çok sık söz ettirmekte. 


Scarlet Altın Frekans,  ameliyatsız yüz germe yöntemidir. Yaşlanma, yorgunluk ve fazla kilo kaybı gibi benzer durumlarda sıklıkla kullanılmakta ve fayda sağlamakta. Kişinin durumuna göre değişiklik göstermekte olup 25 adet altın kaplama mikro iğne ile cilt altı radyo frekans dalgalarıyla uyarılıp ameliyatsız ve arısız daha gergin , daha genç bir cilde sahip olunmasını sağlıyor.

 

Aylin Çetinkaya ayrıca Haftaiçi Her gün saat 07:00 itibariyle ‘TV8 ekranlarında ‘8 DE SAĞLIK’ programında önemli tecrübelerini ve bilgilerini izleyicileriyle paylaşıyor.

 

15