Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Geçen yılın şampiyonu Lütfiye Özipek müzik dünyasına 'merhaba' dedi

11.06.2019

2017 yılı “O Ses Türkiye” birincisi olarak Türk halkının büyük beğeni ve takdirini kazanan Kıbrıs’lı sanatçı Lütfiye Özipek, “Bir Bilene Sor” adlı ilk çıkış teklisiyle pop müzik dünyasına merhaba dedi.


Sözü ve bestesi Rubato’dan tanıdığımız ve daha önce Sezen Aksu, Sıla gibi birçok sanatçıyla çalışmış olan değerli müzisyen Fatih Ahıskalı’ya, düzenlemesi ise son dönemin hit şarkılarına imza atan prodüktör Tolga Görsev’e ait olan “Bir Bilene Sor” adlı tekli çalışma, 29 Mayıs Çarşamba günü tüm dijital platformlarda yayınlandı.


Ülkemizin en genç ve dinamik yapım firmalarından Zoom Müzik etiketiyle yayınlanan ve Tolga Görsev Music Production stüdyosunda çok titiz ve uzun bir çalışma sonucunda tamamlanan şarkı; sözleri, dinamik yapısı ve pop müzik dünyasına getirdiği yeni sound anlayışıyla bu yılın en büyük hitlerinden biri olmaya aday. 


4 oktavlık muazzam sesiyle ve çok özel yorumuyla bu şarkıya hayat veren Lütfiye Özipek, sektörün en önemli yorumcularından biri olmak üzere, müzik severler ve dinleyicilerine merhaba demeye hazırlanıyor.


Elektro ve akustik gitarlarda Erdem Sökmen, perküsyonda Cengiz Ercümer, Bas gitarda Cihan Reşit Köse, klavye ve geri vokallerde Cevdet Berkay Yavuz, davulda Canberk Cebecioğlu, çello da Timur Atasever sanatçı Lütfiye Özipek’in bu şarkısında sanatçıya eşlik etti.


Edirne, Karaağaç, Meriç ve Tunca nehri çevrelerinde çekimleri tamamlanan video klibin, yönetmenliğini Ahsen Eser üstlenirken görüntü yönetmeni olarak da Mert Mukbil Özkan yer aldı. Klipte Lütfiye Özipek’e oyuncu Atakan Asyalı da eşlik etti.


Pop müzik dünyasına büyük bir armağan olduğuna inandığımız Lütfiye Özipek’in yeni teklisi “Bir Bilene Sor”, tüm dijital platformlarda!

2