Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Bimen Jewellery'in kurucusu Bimen Baklacıooğlu Quality sayfalarındaki yerini aldı

31.05.2019

35 yaşında genç bir mücevher tasarımcısı olan Bimen Baklacıoğlu, 15 yaşında çırak olarak başladığı bu sektörde, işin mutfağında yetişmiş bir genç girişimci iş adamı. 


Sektörde 15 yıl emek verip işin tüm püf noktalarını öğrendikten sonra, beş sene önce kendi atölyesini açan Bimen Bey,  üç sene önce de ‘Bimen’ markası ile tasarım mücevherler üreterek, kendi ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaya başlamış. Hem atölyesi hem showroomu mücevherin merkezi olarak bilinen Nurosmaniye’de olan Bimen Baklacıoğlu, gelen talepler doğrultusunda, çok yakında bir mağaza açacakları müjdesini de veriyor.  
Tasarımlarını bir arkadaşı ile birlikte çizip tasarlayan Baklacıoğlu; ‘ Ürünlerimiz daha minimal ve her ana uygun. Klasik ve modern tarzlarda hem gece hem gündüz takılabilecek, altın ve pırlanta tasarımlar yapıyoruz. Hedefimiz ise; Kendine özgü tasarımlarımız ile dünyaya açılmak.’ diyor.ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINIZDERGİMİZİN HAZİRAN SAYISINI TURKCELL DERGİLİK, TURK TELEKOM E-DERGİ VE WWW.QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLINE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


13