Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Deborah Milano’dan baştan çıkaran iki yeni ürün

06.05.2019

Sevilen İtalyan markası Deborah Milano, yeni maskarası Dangerous Curves’ü ve ruj serisi Red Metal’i makyaj severlerin beğenisine sunuyor. Çekiciliğe önem verenler, Deborah Milano’nun bu iki yeni ürünü ile tüm dikkatleri gözlerine ve dudaklarına çekecek.


İtalyan kozmetik devi Deborah Milano, iki yeni ürünü ile makyaj severlerin gönlünü fethediyor. Tek bir uygulama ile kirpiklere anında hacim kazandıran Dangerous Curves maskara ile metalik parlak renklere sahip Red Metal ruj serisi makyaj çantalarının yeni müdavimleri olmaya aday.
Kışkırtıcı bakışlar!


Dangerous Curve maskara, yoğun pigmentli yapısı sayesinde kullanıldığı andan itibaren tüm gün etkisini koruyan yoğun bir siyahlık sunuyor. Yüksek teknolojiye sahip kavisli fırçası ile kirpiklere maksimum hacim ve mükemmel kıvrıklık kazandırıyor. Yalnızca tek sürüşte kirpikleri ustaca kıvıran Dangerous Curves maskara, kavisli liflerle formüle edilen yapısı sayesinde ekstra dolgunluk sağlıyor.
Dudaklarda metalik akımı


Göz alıcı renklere ve özel formüllere sahip rujları ile beğeni toplayan Deborah Milano, yeni serisi Red Metal ile dudaklara iddialı bir dokunuş yapıyor. Son dönemde popülerliği artan metalik renkleri rujlarına yansıtan Red Metal serisi, elmas tozu ilavesi ile dudaklarda yoğun görünümlü bir renk ve ekstra parlaklık yaratıyor. İçeriğindeki hyaluronik asit sayesinde dudakları korumaya ve dolgunluk sağlamaya yardımcı olan Red Metal rujlar bej gibi açık tonlardan bordoya kadar farklı seçenekleriyle her zevke uygun alternatifler sunuyor.


Deborah Milano yalnızca Watsons mağazaları ve Watsons.com.tr’de!

15