Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 114. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


Keyifli okumalar


Şifremi Unuttum
Kaydol

Kanyon'un yeni lezzet adresi: The Steeve By İsmet Saz

15.10.2018

“İntema Yaşam” çatısı altında, Kanyon’un lezzet dünyasına yepyeni ve ayrıcalıklı


bir soluk getiren “The Steeve By İsmet Saz”, her zevke ve damak tadına hitap eden tatları, özel sunumları, kokteylleri, minimal ve şık dekorasyonu, günün ilerleyen saatlerinde şehrin ritmine yön veren DJ performansları ile şehrin yeni gözdesi ve buluşma adresi olmaya aday! 


Türkiye’de bir ilk olan, mutfak ve yemek deneyimini farklılaştırmayı hedefleyen; mutfak satışı, mutfak kiralama, yeme-içme, yemek akademisi, mutfak gereçleri satışı gibi farklı deneyimleri tek çatı altında buluşturan şehrin fark yaratan adresi “İntema Yaşam”, lezzet dolu bir müjde veriyor; “The Steeve by İsmet Saz”… 


Ayrıcalıklı reçeteleri, çarpıcı sunumlarıyla gastronomi alanına yön veren İsmet Saz’ın önderliğinde Kanyon’daki İntema Yaşam’ın içinde açılan “The Steeve by İsmet Saz”, başta var olduğu bölge, ardından şehrin yeni buluşma ve lezzet adresi olarak öne çıkıyor. Şef lezzetlerinin çarpıcı sunumlarla yer aldığı “The Steeve by İsmet Saz”, en keyifli öğle yemeklerine, iş çıkışı arkadaş buluşmalarına, özel iş yemeklerine ve yoğun geçen günün ardından keyifle soluklanmak isteyenlere ev sahipliği yapıyor. 


Haftanın 7 günü, saat 11.00 itibariyle misafirlerini ağırlamaya başlayan “The Steeve By İsmet Saz”ın menüsünde ‘Enginar ve Ispanak Bandırma Tortilla’, ‘Açık Somon Sandwich’, ‘Levrek Ceviche’ gibi lezzetli başlangıçlar öne çıkıyor. Taze el yapımı makarnalardan ‘Patates Gnocchi’, ‘Taze Spagetti Karides', 'Risotto Truffle', ana yemeklerde ise 'Izgara Bonfile', 'Levrek Fileto', 'Kemiksiz Kuzu Kol',  'Organik Kornişon Tavuğu, gibi özel lezzetler de menünün diğer fark yaratanları arasında yer alıyor.  Zengin şarap çeşitliliği ile de öne çıkan “The Steeve by İsmet Saz”ın güne keyif katan kokteylleri de fark yaratıyor. 


Klasik stilin modern bir dille işlendiği dekorasyonu ile misafirlerine oldukça keyifli bir ambiyans da sunan The Steeve By İsmet Saz, mimarisinde hakim olan mavi, kahve tonları, beyaz ve grinin muhteşem uyumunu gözler önüne seriyor. Açık mutfak anlayışını benimseyen The Steeve By İsmet Saz, profesyonel ekibi önderliğinde hazırlanan lezzetlerinin mutfaktan tabağa en keyifli yolculuklarını da tüm şeffaflığı ile misafirleriyle paylaşıyor. 


Ayrıcalıklı lezzetler, keyifli müzikler, şık ambiyans, kaliteli servis anlayışı ile şehrin yeni buluşma noktası olarak öne çıkan, Kanyon İntema Yaşam çatısı altında yer alan The Steeve By İsmet Saz, gastronomik deneyimler ve özel anlar yaşamak isteyenleri ağırlıyor.

6