Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 139. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Sevgililer Günü’ne Aslışah Alkoçlar ile hazırlanıyorlar

02.11.2020

Aslışah Alkoçlar'ın sağlık beslenme ve sporun buluşturduğu merkezi Balance Box, Sevgililer Günü öncesi forma girmek isteyenlerin akınına uğradı. Alkoçlar, 14 Şubat öncesi büyük yoğunluk yaşanan Balance Box'ta talepleri karşılamak için ek sınıflar açtı.


BARRE EGZERSİZİ İLE FORMA GİRİN


1 haftalık veya 15 günlük programlarla forma girmek isteyenlerin yeni adresi olan Balance Box'ta, Barre eğitmeni Aslışah Alkoçlar, kendi yaptırdığı özel egzersizlerle danışanları forma sokarken, gurme ve kişiye özel hazırlanan sağlıklı yemek paketleri ile de fit olmayı alışkanlık haline getiriyor.


KİŞİYE ÖZEL PROGRAMLAR


Londra'da Barre eğitmenliği sertifikası, Marmara Ünversitesi onaylı Yaşam Koçluğu sertifikası, Gıda Güvenliği üzerine Uluslararası HACCP sertifikası ve MSA Profesyonel Aşçılık diploması alan Balance Box'un kurucusu Aslışah Alkoçlar, "Doğru beslenerek ve spor yaparak fit olmayı alışkanlık haline getiriyoruz. Kişiye özel programlarla, egzersizden beslenmenize kadar her şeyi sizin için programlayıp, sizi yeni bir hayata hazırlıyoruz" dedi.
SİZ NEREDE YEMEĞİNİZ ORADA!


Hayatın tamamen denge üzerine kurulu olduğunu gözler önüne seren Balance Box'ta uzman diyetisyen Nilay Keçeci Arpacı kontrolünde hazırlanan günlük öğünler danışanlara paketler halinde gönderilerek sağlıklı beslenme yaşam biçimi haline getiriliyor.


16